● Контролер доступу на 2 двері● 5x — RS-485, 4х — Wiegand, 4x — тривога вхід-вихід, 2х — кнопка виходу, 2х — статус дверей, 2х — контроль замка● Пам'ять: користувачів 100 000, відбитків 10 000, карт 100 000, подій 500 000● Функції: сигналізація розкриття кардридера, сигналізація вторгнення, сигналізація тайм-ауту дверного датчика, сигналізація незаконної карти та примушення● DC 12В, PoE
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Інтерфейси введення | 2x — датчики дверей, 2х — кнопки виходу, 4х — тривога |
| Інтерфейси виходу | 2х — зачинення дверей, 4х — тривога |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Пам'ять | користувачі: 100 000; відбитки: 10 000; карти: 100 000; записи: 500 000 |
| Живлення | DC 12В, PoE |
| Під'єднання зчитувачів | 5 RS-485, 4 Wiegand |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | 210 × 106 × 34.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 278 ₴


