Переговорний пристрій Fanvil Y501W-Y з Wi-Fi
6 525 ₴
- В наявності
Переговорний пристрій Fanvil Y501W-Y з Wi-FiВ наявності
6 525 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Fanvil Y501W-Y – переговорний пристрій з трубкою і підтримкою Wi-Fi, призначений для медичних установ, будинків престарілих і об'єктів домашнього догляду. Модель оснащена двома SIP-акаунтами та динаміком з технологією придушення відлуння (AEC) для чистого і гучного зв'язку. На корпусі та трубці розташовані шість клавіш, що дозволяють запрограмувати виклики допомоги та інші функції. Підтримка бездротових кнопок KT10, KT20 і KT31, а також вбудовані інтерфейси «сухий контакт» забезпечують розширені можливості управління і тривожних оповіщень. Захист IP54 і вбудований Wi-Fi роблять пристрій надійним і гнучким для використання в різних умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Інше |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Потужність споживання, Вт | 1.42–2.35 Вт (адаптер). 1.99-3.05 Вт (PoE) |
| Напруга живлення/джерело живлення | DC 12В / 1A або PoE |
| Особливості | вбудований радіомодуль 433 МГц. Wi-Fi 2.4ГГц і 5ГГц. 6 DSS-кнопок (Готово. Догляд. Помічник. Віклик. Зміна пов'язки. Крапельниця) |
| Живлення | DC 12V/PoE |
| Підтримка PoE | є |
| Виробник | Fanvil Technology Co |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |
| Розміри, мм | 87.56x87.56x30 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип встановлення | настінне |
| Тип пристрою | переговорний пристрій |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 525 ₴

