Fanvil Y501W – переговорний пристрій для медичних установ і домашніх умов з підтримкою дводіапазонного Wi-Fi. Модель додатково оснащена вбудованими модулями Wi-Fi 2.4ГГц і 5ГГц для бездротового зв'язку і полегшення монтажу. Як і базова версія, підтримує два SIP-аккаунти та має три антибактеріальні клавіші для налаштування викликів. Вбудований динамік з AEC забезпечує високу якість звуку. Захист корпусу IP54 робить пристрій надійним для повсякденного використання.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Fanvil Technology Co |
| Гарантія, міс | 24 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12В / 1A або PoE |
| Особливості | вбудований радіомодуль 433 МГц. Wi-Fi 2.4ГГц та 5ГГц |
| Живлення | DC 12V/PoE |
| Потужність споживання, Вт | 1.42-2.35 Вт (адаптер). 1.99-3.05 Вт (PoE) |
| Підтримка PoE | є |
| Розміри, мм | 87.56x87.56x30 |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |
| Розмова з відвідувачем | двосторонній зв'язок |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип встановлення | настінне |
| Тип пристрою | переговорний пристрій |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 090 ₴


