8-портовий гігабітний комутатор з функціями керування 8 портів 10-100-1000Mbps мережеві стандарти IEEE802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE802.3az, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1ab дальність передачі до 100 м Web керування, SNMP VLAN (802.1Q - MTU - Voice - Port-Based) QoS (802.1p - DSCP - Port-Based) агрегація каналів, DHCP Snooping, IGMP Snooping, Loop Prevention живлення DC 5 В, споживання 2.75 Вт монтаж настільний - настінний робоча температура 0°C~+40°C розміри 138 - 78 - 25 мм вага 214.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вага | 214.5 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передавання | 100 м |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Кількість портів | 8 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Живлення | 5 В |
| Пропускна здатність | 16 Гбіт/с |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 138 / 78 / 25 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴



