24-портовий гігабітний комутатор з функціями керування 24 порти 10-100-1000Mbps мережеві стандарти IEEE802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE802.3az, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1ab дальність передачі до 100 м (до 1000 Мбіт-канал), до 250 м (10 Mбіт-канал) у режимі Extend для 1-22 портів режим VLAN (1-22 порти) Web керування, SNMP VLAN (802.1Q - MTU - Voice - Port-Based) QoS (802.1p - DSCP - Port-Based) агрегація каналів, DHCP Snooping, IGMP Snooping, Loop Prevention живлення AC 90-260 В, споживання 11 Вт монтаж настільний - у стійку робоча температура 0°C~+40°C розміри 440 - 180 - 44 мм вага 1690 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| Вага | 1690 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передавання | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість портів | 24 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Живлення | 90-260 В |
| Пропускна здатність | 48 Гбіт/с |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 440 / 180 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 134 ₴




