Лінза 4 мм знімає з упором на деталях, а сенсор 8 Мп передає картинку у форматі 4K.Особливості:
чутливість 0.005 лк (колір)/0 лк (ІЧ);
дальність ІЧ-підсвічування - до 50 м;
кодеки H.265, H.264;
IP65 захист;
аудіопередача через мікрофон
Фокус 4мм (кут огляду 85 °);
Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) - 20 кс;
ІЧ+видиме світло (до 50м);
Функції зображення: True WDR;
Аналітика та аларми: виявлення руху, виявлення об'єктів: за допомогою ІІ люди/тварини/транспортні засоби;
Micro SD (максимум 256ГБ);
12 VDC/PoE.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| POE | 802.3at/af |
| WDR | True WDR |
| Апертура | 1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 550 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264 |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Матриця | 8 MP CMOS 1/2.7" |
| Метод зберігання | microSD 256 Гб; Ajax NVR |
| Потужність споживання | 7,2 Вт |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | −30 °C - +60 °C |
| Розміри | 198×76×76 мм |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 Ethernet (10/100 Мбіт/с) |
| Сумісність | ONVIF (профіль S/T*) |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Тип підсвічування | білі світлодіоди; ІЧ світлодіоди |
| Тригери тривоги | виявлення руху, виявлення об'єктів: за допомогою ШІ люди/тварини/транспортні засоби |
| Кути огляду | за горизонталлю: 85°; за вертикаллю: 44°; за діагоналлю: 105° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 МП (3840 × 2160) - 20 к\с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴






