● 1-2.8" CMOS● 3.95-177.7мм (45х) 63.2°&ndash1.8°● 4МП 25 к-с● H.264H, Х.264Б, Розумний H.265+, Х.264, Х.265, MJPEG (додатковий потік), Розумний H.264● прохід вторгнення виявлення перетину огорожі, що слоняться без справи, занедбаний об'єкт, швидкий рух виявлення паркінгу людей класифікація тривог за типом відстеження зв'язків, метадані відео, розпізнавання облич, автоматичне відстеження, SMD4.0, швидкий вибір● MicroSD 512 Гб● 36 VDC, HI-PoE● IP67● 6.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | Hi-PoE |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 6.8 кг |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG (Sub Stream); Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 550 м |
| Ідентифікація об'єкта | 355 м |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 512 Гб; FTP/SFTP; NAS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс F1,6; Ч/Б: 0,0005 лк F1,6; 0 люксів (ІК-підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 15-45Вт |
| Спостереження за об'єктом | 1422 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 3554 м |
| Оптичне збільшення | 45x |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | DC36В/2.23A |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Програмне забезпечення | DMSS; DSS Pro |
| Робоча температура | –40°C - 70°C |
| Розміри | 382 × Φ240 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 711 м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 200°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
| Сумісність | CGI; SDK; ONVIF (Profile S&G&T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + лазер |
| Кути огляду | Г: 63.2°–1.8°; В: 37.6°–1.1°; Д: 70.8°–2.1° |
| Фокусна відстань | 3.95 –177.7 мм |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/3M/1080p/1.3M/720p - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080p/1.3M/720p - 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 030 ₴


