
IP-відеокамера вулична 2 Мп з Wi-Fi Ezviz CS-H3C (1080P, 2.8 мм) із вбудованим мікрофоном та відеоаналітикою
3 010 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2 Мп вулична хмарна Wi-Fi відеокамера; Матриця: 1/2.7" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.264 / Н.265; Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 106°); Вбудований мікрофон, Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день/ ніч (ICR), відеоаналітика, Wi-FI: 2.4GHz, ІЧ-підсвічування до 30 метрів, microSD до 512ГБ; IP67, DC 12В/6Вт, 157 x 72 x 72 мм, 250 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість записування | 25fps |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Компресія відео | H.264. H.265 |
| Кут огляду по горизонталі | 100° |
| Кут огляду по діагоналі | 125° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Живлення | DC 12V |
| Під'єднання | Wi-Fi |
| Потужність споживання, Вт | 6 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Розміри, мм | 72 х 72 х 157 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Тип встановлення | внутрішнє. зовнішнє |
| Тип корпусу | циліндр |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип і діапазон підсвічування | ІЧ до 30 м |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії. визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴

