DS-2CD2347G2H-LIU — це високопродуктивна 4-мегапіксельна стаціонарна мережева камера з подвійною підсвіткою, розроблена для професійного відеоспостереження. Завдяки розширеним функціям і надійній роботі вона забезпечує чудову якість зображення й підвищену безпеку. Ця камера обладнана 4-мегапіксельним CMOS-сенсором із прогресивною розкруткою, яка забезпечує чітке та детальне зображення навіть у складних умовах освітлення. Вона підтримує технологію подвійного освітлення, що поєднує інфрачервоне (ІК) і біле світло, щоб забезпечити оптимальну видимість удень і вночі. ІЧ-підсвітка дає змогу камері робити докладні чорно-білі зображення в повній темряві, а підсвітка білого світла покращує кольоропередавання і видимість в умовах низької освітленості. Купольна (eye-ball) конструкція камери забезпечує гнучке встановлення та регулювання, забезпечуючи широкий діапазон кутів огляду. Вона обладнана фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню, оптимізованим для цілей спостереження, що забезпечує різке та сфокусоване зображення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Вага | 770 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | До 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS),(ANR), microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,0005 лк (F1.6, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 24 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 61 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC, 0.41 A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 170 × 170 × 160 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 12 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 75°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + видиме світло |
| Кути огляду | Г: 111.1°, В: 57.6°, Д: 138.5° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 256 ₴


