DS-2CD2347G2H-LIU - це високопродуктивна 4-мегапіксельна стаціонарна мережева камера з подвійним підсвічуванням, розроблена для професійного відеоспостереження. Завдяки розширеним функціям та надійній роботі вона забезпечує чудову якість зображення та підвищену безпеку. Ця камера оснащена 4-мегапіксельним CMOS-сенсором із прогресивною розгорткою, яка забезпечує чітке та детальне зображення навіть у складних умовах освітлення. Вона підтримує технологію подвійного освітлення, що поєднує інфрачервоне (ІЧ) та біле світло, щоб забезпечити оптимальну видимість вдень та вночі. ІЧ-підсвічування дозволяє камері робити докладні чорно-білі зображення у повній темряві, а підсвічування білого світла покращує перенесення кольорів і видимість в умовах низького освітлення. Купольна (eye-ball) конструкція камери забезпечує гнучку установку та регулювання, забезпечуючи широкий діапазон кутів огляду. Вона оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню, оптимізованою для цілей спостереження, що забезпечує різке та сфокусоване зображення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Wi-Fi | Немає |
| Апертура | F1.0 |
| Вага | 770 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/1.8" |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS),(ANR), microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,0005 лк (F1.6, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 24 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 61 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC, 0.41 A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 138.3 × 115.4 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 12 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 75°, поворот: від 0° – 360° |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип камер | IP-камера |
| Тип підключення | Провідне |
| Тип підсвічування | ІЧ + видиме світло |
| Тригери тривоги | сигналізація несанкціонованого доступу до відео, діагностика якості відео, виняток (мережа вимкнена, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід у систему, аварійний перезапуск, жорсткий диск заповнений, помилка жорсткого диска), виявлення вібрації |
| Кути огляду | Г: 111.1°, В: 57.6°, Д: 138.5° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 815 ₴


