● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.7" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 106°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2304 × 1296) — 25 к/с● Кодеки H.265 - H.264● , ч-б 30, колір 15 м● Аналітика й аларми: виявлення руху, форми людини на основі штучного інтелекту — виявлення форми автомобіля● Micro SD (максимум 512 ГБ)● DC 12V - 1A● IP67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 229 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | ч/б 30, колір 15 м; |
| Матриця | 1/2.7” Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -20℃ - +50℃ |
| Розміри | 106×106×90 мм |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1(10M/100M); Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тригери тривоги | виявлення руху, форми людини на основі штучного інтелекту/ виявлення форми автомобіля |
| Кути огляду | Г: 106°, Д: 122° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 × 1296 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴


