● 32+16 (32 BNC-портів-48 віртуальних IP-каналів) ● AI Coding Smart H.265+ H.265 Smart H.264+ H.264 ● HDCVI-AHD-TVI-CVBS ● CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-с ● Кодування канали 1&ndash4 і 17&ndash20: 4M-N-1080p 25 к-с, інші: 4M-N-1080p 15 к-с 1080N-720p-960H-D1-CIF 25к-с ● Вхідний потік: 192 Мбіт-с ● Аналітика: AcuPick, виявлення облич, розпізнавання облич, SMD, аналіз якості відео на основі ШІ, зміна сцен, нерегулярне маскування чорних блоків ● 2 HDD до 16ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP 20 к/с, 4MP, 1080p, 720p 25 к/с |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100/1000 Мб) |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| IP камери | 32+16 |
| RS485 | 1 |
| TVI камери | 5MP 20 к/с, 4MP, 1080p, 720p 25 к/с |
| USB | 1 x USB 2.0; 1 x USB 3.0 |
| Аналітика реєстратора | AcuPick, виявлення облич, розпізнавання облич, SMD, аналіз якості відео на основі ШІ, зміна сцен, нерегулярне маскування чорних блоків |
| Аналогові входи | 32 BNC |
| Вага | 1.9 кг |
| Відеокомпресія | AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA порт до 16 Тб |
| Вхідний потік | 192 Мбіт/с |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Потужність споживання | 16 Вт |
| Живлення | DC 12В/5A |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 375 × 289.6 × 53 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 2560 × 1440; VGA: 1920 × 1080 |
| Сумісність | ONVIF 24.12 (Profile T; Profile S; Profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | канали 1-4 і 17-20: 4M-N/1080p 25 к/с, інші: 4M-N/1080p 15 к/с; 1080N/720p/960H/D1/CIF 25к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF (1 –15 к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 145 ₴


