● Роздільна здатність 8 МП, 1-1.8" CMOS — матриця● Фокус 3.6 мм (кут огляду 93°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 20 к/с, і підтримка (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки Smart H.265+H.265Smart H.264+H.264BH.264MH.264H● Видиме світло (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: прохід, виявлення вторгнення, виявлення людини, транспортних засобів, автоматичне відстеження Lite, SMD 3.0● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP66● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 256/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік, 1 вх./1 |
| Вага | 800 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264B;H.264M;H.264H |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 7 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс при F1.0 (кольоровий режим, 30 IRE); 0 люкс (з увімкненим освітлювачем) |
| Потужність споживання | 3.6 - 9.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 28 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 72 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D, 2D |
| Програмне забезпечення | DMSS;NVR |
| Робоча температура | -30 °C - +55°C |
| Розміри | 153.5 × Φ129.3 мм |
| Роздільна здатність відео | 8M (3840 × 2160); 6M (3072 × 2048); 5M (3072 × 1728/2880 × 1620); 4M (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536/2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 14 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° - 345°; Нахил: від 0° - 90° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T);CGI;SDK |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Тригери тривоги | прохід, виявлення вторгнення, виявлення людини, транспортних засобів, автоматичне відстеження Lite, SMD 3.0 |
| Кути огляду | Г: 93°; В: 49°; Д: 110° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с, 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310 ₴


