● Роздільна здатність 4 МП, 1-1.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 111°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки AI H.265, AI H.264, H.265, H.264, H.264H, H.264B● ІЧ+видиме світло (до 50 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, HLC, BLC● Аналітика й аларми: AcuPick, AI SSA, Smart Search, SMD 4.0, розпізнавання облич знімок оптимізація знімка оптимальне завантаження знімка обличчя покращення обличчя, знімок обличчя у формі обличчя або однодюймової фотографії стратегії створення знімків (знімок у реальному часу, пріоритет якості та оптимізація знімка) фільтр кута огляду налаштування часу оптимізації, вторгнення, контроль лінії (ети дві функції підтримують класифікацію і точне виявлення транспортних засобів і людей), виявлення перебування, виявлення святкування● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 256/1024 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх, 1 вих, вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 1 кг |
| Відеокомпресія | AI H.265; AI H.264; H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 5 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP;SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Мін. чутливість | 0.0005 Lux F1.0 (Color, 30IRE); 0.0004 Lux F1.0 (B/W, 30IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 22 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 56 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 288.4 × 94.4 × 84.7 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 11 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0-360°, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T & Profile M); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP-адрес; несанкціонований доступ; виявлення руху; перехресність відео; вторгнення; зміна сцени; виявлення звуку; виявлення напруги; зовнішня сигналізація |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 60°; Д: 135° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 180 ₴


