● 16+8 (16 BNC-портів-24 віртуальних IP-каналів) ● AI Coding Smart H.265+ H.265 Smart H.264+ H.264 ● HDCVI-AHD-TVI-CVBS ● CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-с ● Декодування (всі канали): 5M-N 12к-с 4M-N, 1080p 15к-с 1080N-720p-960H- D1-CIF 25 к-с ● Вхідний потік: 128 Мбіт-с ● Аналітика: AcuPick 1080p 8 кан, захист периметра 8 кан, виявлення обличчя 4 кан, розпізнавання обличчя 4 кан, SMD 16 кан, ІІ відеоаналіз 16 кан, блокування камери 1 кан ● 1 HDD до 16ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP 20 к/с, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100/1000М) |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| IP камери | 16+8 каналу до 5 МП |
| RS485 | 1 порт |
| TVI камери | 5MP 20 к/с, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Аналітика реєстратора | AcuPick 1080p 8 кан, захист периметра 8 кан, виявлення обличчя 4 кан, розпізнавання обличчя 4 кан, SMD 16 кан, ІІ відеоаналіз 16 кан, блокування камери 1 кан |
| Аналогові входи | 16 BNC |
| Вага | 1 кг |
| Відеокомпресія | AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 16 Тб |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 260 × 238 × 48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 2560 × 1440; VGA: 1920 × 1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | каналі 1-4 5M-N 25 к/с, інші 5M-N 12 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF (1 –15 к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 191 ₴


