● Роздільна здатність 5 МП● Фокус 2.8 мм (кут огляду 111°)● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880 × 1620) — 25 к/с● ІЧ+видиме світло (до 50 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR● 12 VDC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 350 г |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 6 м |
| Мін. чутливість | 0,0001 люкс F1.0 (колір, 30 IRE); 0,00001 люкс F1.0 (ч/б, 30 IRE); 0 люксів (з увімкненою підсвіткою) |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 25 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 63 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -40 °C - +60°C |
| Розміри | 186.5 × 75 × 82.2 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 12 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0°–360° Нахил: 0°-90° Обертання: 0°–360° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 136° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴


