● Роздільна здатність 4 МП, 1-1.8" CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 97°) ● Максимальна роздільна здатність відео 2560 × 1440 25 к/с ● Smart H.265+ H.264M H.264H Smart H.264+ H.265 H.264B MJPEG ● Видиме світло (до 30 м) ● Аналітика: виявлення людини-транспортних засобів● Двухсторонний звук ● Звукова та світлова сигналізація● DC12V-1A ● IP66
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага | 660 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.264M; Smart H.265+; H.264M; H.264H; Smart H.264+; H.265; H.264B; MJPEGH.264H; Smart H.264+; H.265; H.264B; MJPEG |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD карта 256 Гб; FTP |
| Потужність споживання | 3-7.5 Вт |
| Живлення | DC12В 1A |
| Поворот/похилий/повернення | Поворот: 0°-345°; нахил: 0°-90° |
| Програмне забезпечення | DSS Pro; 5 Series NVR; DMSS |
| Робоча температура | -30°C - + 55°C |
| Розміри | 153.5 × Φ129.3 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M/1080p/720p |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° до 345°; Нахил: від 0° до +90 |
| Мережеві інтерфейси | 4G:Power class3:23dBm±2dB; RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); SDK; CGI |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Тригери тривоги | виявлення людини/транспортних засобів |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 114° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/1080p/720p – 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF – 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 095 ₴


