● Роздільна здатність 3х3 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8+3.6+8.4 мм (кут огляду 93°)● Максимальна роздільна здатність відео 3+3 МП (2304 × 1296) — 15 к/с● Кодеки Smart H.265+● Видиме світло (30 м)● Функції зображення: DWDR, 3D DNR● Аналітика й аларми: SMD 3.0, автоматичне відстеження lite, відстеження з прив'язкою, виявлення людей і транспортних засобів● Живлення: Вбудований літієвий акумулятор ємністю 65 Вт·год. У комплекті сонячна панель потужністю 8 Вт. Заряджання: USB Type-C (підтримує QC2.0)● IP66● Температура заряджання: від &ndash10 °C до +50 °C (сонячна панель спочатку нагріває акумулятор, і зарядка починається, щойно акумулятор нагріється до 0 °C)● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон із динаміком |
| Вага | 1.8 кг |
| Відеокомпресія | Smart H.265+ |
| Дальність підсвічування | Фіксований об'єктив: 30 м; Об'єктив зі змінною фокусною відстанню: 50 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 4-12 м |
| Кількість потоків | 1 |
| Матриця | CMOS 1/2.8" |
| Метод зберігання | Micro SD до 512 Гб |
| Мін. чутливість | Фіксований об'єктив: 0,0005 люкс за F1.0 (кольоровий, 30 IRE); 0 люкс (з підсвіткою); Об'єктив PT: 0,0005 люкс за F1.0 (кольоровий, 30 IRE); 0 люкс (з підсвіткою) |
| Потужність споживання | 40 мВт - 8 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 15-47 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 40-120 м |
| Живлення | Вбудований літієвий акумулятор ємністю 65 Вт·год. У комплекті сонячна панель потужністю 8 Вт. Заряджання: USB Type-C (підтримує QC2.0) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Робоча температура | Робоча температура: від -20 °C до +60 °C; Температура заряджання: від -10 °C до +50 °C |
| Розміри | 223.2 × 130 × 215 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 8-24 м |
| Регулювання за осями | Фіксований об'єктив: панорамування: від 0° до 210°; нахил: від -7° до +20° (ручне керування); Об'єктив PT: панорамування: від 0° до 350°; нахил: від 0° до +90° (електричне керування) |
| Мережеві інтерфейси | 4G: Клас потужності 3: 23 дБм ± 2,7 дБ |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Тригери тривоги | SMD 3.0, автоматичне відстеження lite, відстеження з прив'язкою, виявлення людей і транспортних засобів |
| Кути огляду | Фіксований об'єктив: Г: 93,5°; В: 51,9°; Д: 110,1°; Об'єктив PT: 3,6 мм: H: 81,5°; В: 44,3°; Д: 96,3°; 8,4 мм: Г: 15,1°; В: 8,4°; Д: 17,8 |
| Фокусна відстань | Фіксований об'єктив: 2,8 мм; PT об'єктив: 3,6 мм; 8,4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3M/1080p/720p/640 × 360 - 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 050 ₴


