● Роздільна здатність 8 МП, 1-1.8" CMOS — матриця● Фокус 3.6 мм (кут огляду 93°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 20 к/с, і підтримка (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● Видиме світло (до 50 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію й точне виявлення автомобіля й людини), відсутність SD-карти SD-карта заповнена помилка SD-карти вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху підробка відео вторгнення SMD plus виявлення недостатньої напруги● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 570 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 10 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0.0004 лк F1.0 |
| Потужність споживання | 2 - 7.4 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 40 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 102 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | 197.9 × 80.2 × 76.2 мм |
| Роздільна здатність відео | 8M (3840 × 2160); 6M (3072 × 2048); 5M (3072 × 1728/2880 × 1620); 4M (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536/2304 × 1296); 1080p |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 20 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP-адрес; несанкціонований доступ; виявлення руху; перехресність відео; вторгнення; виявлення звуку; виявлення напруги; SMD; виняток безпеки |
| Кути огляду | Г: 93°; В: 49°; Д: 110° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с, 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 127 ₴


