● 1-2.8" CMOS● 5-80 мм 54°● 4МП 25 к-с● Smart H.265+H.265Smart H.264+H.264BH.264MH.264H● прохід вторгнення SMD 3.0, автотрекінг● MicroSD 256 Гб● 12 VDC, PoE+ (802.3at)● IP66● 1.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| SMD | 3.0 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6–F3.5 |
| Вага | 1.5 кг |
| Відеокомпресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264B;H.264M;H.264H |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 160м |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість попередньо встановлених параметрів | 300 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб; FTP |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс при F1.6 (колір, 30 IRE); 0,0005 люкс за F1.6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 8 - 18 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 632м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 1600 м |
| Оптичне збільшення | 16х |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC 2A |
| Поворот/похилий/повернення | Панорамування: від 0° до 360° без обмежень; Нахил: від -15° до +90°, автоматично |
| Придушення шуму (DNR) | 2D NR; 3D NR |
| Підтримка роздільних здатностей | 4M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Програмне забезпечення | DSS Pro |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 240 × Φ151.5 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 320м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | Панорамування: 0,1°–40°/с; Нахил: 0,1°–40°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°–40°/с; Нахил: 0,1°–40°/с |
| Сумісність | CGI;SDK;ONVIF (Profile S & Profile T) |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Виявлення руху/зламування; виявлення вимкнення мережі; виявлення конфлікту IP; виявлення стану карти пам'яті; виявлення простору пам'яті |
| Кути огляду | Г: 50.56°–3.84°; В: 29.48°–2.16°; Д: 57.69°–4.39° |
| Фокусна відстань | 5 - 80 мм |
| Цифрове збільшення | 5х |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/3M/1080p/1.3M/720p - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 523 ₴


