Комутаційний бокс, що має герметичні властивості — незамінний аксесуар для настінних відеокамер, що перевершує за якостями звичайні розподільні коробки. У фірми Dahua це універсальний DH-PFA121. За винятком спеціальних кріплень для камери та передбачених виходів для дроту, корпус повністю закритий від будь-яких зовнішніх впливів. Алюмінієва конструкція не пропускає у внутрішню частину воду або пил, а також захищає від вогню, атмосферних змін і ударів. Усередині розміщується проводка та «балуни» від пристрою. Крім цього, DH-PFA121 виконує роль кронштейна. Бокс розрахований на трикілограмове навантаження, тож утримає навіть весісні системи спостереження. Це найкраще рішення для надійного й естетичного встановлення відеокамер як у приміщеннях, так і на вуличних майданчиках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 540г |
| Кріпити | G 3/4" |
| Навантаження | 3 кг |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60℃ |
| Розміри | 134x133x56 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴


