Замок електроригельний із магнітною функцією, врізний, NO (з живленням закритий), живлення: 12V DC, пуск: 900mA, у робочому режимі: 150mA. Підходить для дерев'яних, скляних, металевих і протипожежних дверей. 205х35х40 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.72кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга мережі | 12V DC |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Споживаний струм | 900 mA |
| Середовище використання | Поміщення |
| Тип пристрою | Замок |
| Тип | Монтажні комплекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


