Врізний електроригельний замок із неіржавкої сталі, сила утримання 1000 кг. Бентежний (NO). Вбудований індикатор стану дверей і таймер затримки зачинення дверей: 0,3,6 і 9 сек. Максимальна відстань спрацювання 8 мм. Робочий струм: 960 мА, у режимі очікування: 180мА. Живлення 12 В. Розміри 192 x 25 x 37 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга мережі | 12V DC |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Споживаний струм | 180 мА (режим очікування) | 960 мА (робоче) |
| Середовище використання | Поміщення |
| Тип пристрою | Замок |
| Тип | Монтажні комплекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 045 ₴


