Врізний електроригельний замок із циліндром із неіржавкої сталі. Бентежний (NO). Вбудований таймер затримки зачинення дверей: 0,3,6 і 9 сек, LED-підсвітка та датчик стану дверей. Максимальна відстань спрацювання 8 мм. Робочий струм: 1200 мА, у режимі очікування: 200мА. Живлення 12 В. Розміри 260x30x48 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,6кг |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 12V DC |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Середовище використання | Поміщення |
| Тип пристрою | Замок |
| Тип | Монтажні комплекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 524 ₴



