YB-630C LED — врізний електроригельний замок для системи контролю доступу, глибина врізання личинки 73 мм. Компанія-виробник YLI ELECTRONIC. Електроригельний замок призначений для внутрішнього встановлення як у дверну коробку (раму), так і в самі двері. Підходить для металевих, пластикових, металопластикових і дерев'яних. Обладнаний вбудованою LED-індикацією відмикання/закриття дверей.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОРИГЕЛЬНОГО ЗАМКА YB-630C LED
• Тип замка: електроригельний • Тип встановлення: врізний • Виходи: NO/NC/COM• Без живлення: закритий• Живлення: 12V• Споживання: 1200 мА• Розміри: Замок: 270x30x73 (мм) відповідна планка: 100x25x2,5 мм ригель: діаметр 16 мм, довжина 16 мм (косій)
• Вбудований індикатор стану дверей • Двері автоматично зачиняються, якщо не були відчинені впродовж 5 секунд
КОМПЛЕКТАЦІЯ
електроригельний замок накладка на замок відповідна планка монтажний комплект кріпильні накладки для порожнистої металевої коробки інструкція ключовий циліндр, ключі (5 шт.), накладка на циліндр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,8кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 12V DC |
| Робоча температура | -10℃ +55℃ |
| Споживаний струм | 1200mA |
| Тип пристрою | Замок |
| Тип | Монтажні комплекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 233 ₴


