Врізна електромеханічна клямка із силою утримання 1000 кг. Без живлення відкрита/закрита (NO/NC). Живлення DC12V/320mA DC24V/160mA. Розміри 124x43.7x35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 12/24V DC |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Споживаний струм | 320mA/160mA |
| Середовище використання | Поміщення |
| Тип пристрою | Засувка |
| Тип | Монтажні комплекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 631 ₴



