Врізна електромеханічна клямка із силою утримання 500 кг. Без живлення відкрита/закрита (NO/NC). Живлення DC12V/320mA DC24V/160mA. Розміри 250x43.7x35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,42 кг |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга мережі | 12V DC |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Споживаний струм | 320mA |
| Середовище використання | Поміщення |
| Тип пристрою | Засувка |
| Тип | Монтажні комплекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴


