Технічні характеристики:
Кількість елементів: 3
Напруга: 6 В
Номінальна ємність: 10 A / ч
при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
Вага: 1,59 кг (Допуск ± 4,0%)
Внутрішній опір: 12,5 мОм
Тип клем: F2
Максимальний струм розряду: 100 А (5 секунд)
Струм короткого замикання: 500 A
Термін придатності: 7 років
Максимальний зарядний струм: 3 A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10 А·год |
| Вага (кг) | 1.59 кг |
| Тип | Акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга | 6 В |
| Розміри | 150 x 50 x 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴


