
Импульсный адаптер питания 12В 3А (36Вт) Yoso ZH-1203000 штекер 5.5 / 2.5 + кабель питания, длина 1,20м Q100
301 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Вихідний струм: 3A
Потужність: 36 Вт Тип корпуса: пластик ABS, колір чорний
Рівень захисту IP 40
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 2 місяці |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 3 A |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴

