Вхідна напруга: 100 ~ 240В Вихідна напруга: 12 В Вихідний струм: 5 А Потужність: 60 Вт Тип корпуса: пластик ABS, колір чорний Рівень захисту IP 40 Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 2 місяці |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 5 A |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴


