Імпульсний адаптер живлення 12В-подасть енергію і стабілізує напругу в світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність і термін експлуатації пристроїв! Адаптер 12 В-твій правильний вибір! Характеристики • * Вхідна напруга: 100 ~ 240В • Вихідна напруга: 12 В • Вихідний струм: 7 А • Потужність: 84 Вт • Штекер: 5.5/2.5 • Довжина шнура живлення: 1.20 м • Тип корпусу: ABS, Колір Чорний • Робоча температура: 0 - 45 ° з • Рівень захисту IP 40 • Кількість в упаковці: - адаптер живлення - 1 шт. - шнур живлення-1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 2 місяці |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 7 A |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення (штекер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴


