Вхідна напруга: 100 ~ 240В Вихідна напруга: 24 В Вихідний струм: 2 А Потужність: 48 Вт Тип корпуса: пластик ABS, колір чорний Рівень захисту IP 40 Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 2 місяці |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 24 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 2 A |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴


