Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Перемекач на мережу: -
Вихідна напруга: 5 В
Діапазон регулування напруги : 4,5 - 5,8 В
Вихідний струм: 5 А
Потужність: 25 Вт Захист від: короткого замикання, перегріву, перегрузки
Активне охолодження: -
ККД: не меньше 80%
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С Роз`єм підключення: клемна колодка
Тип корпуса: метал перфорований, колір срібний
Монтаж: поверхневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір | Срібло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 5 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 5 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴


