ТИП: перфорований імпульсний блок живлення Клас захисту: IP20 Вхідна напруга: 180-260 V Вихідна напруга: 24 V Вихідна сила струму: 1 A Потужність: 24 W Частота: 50 / 60 Hz Захист: термозапобіжники Монтаж: поверхневий захист від: короткого замикання, перегрівання, перевантаження ККД: Не менш ніж 80% Кількість фаз: 1 Роз'єм під'єднання: клемна колодка Робоча температура: -10С до +60С Вологість: Наявність активного охолодження: є Матеріал корпусу: метал Колір: срібний Габарити: 85 * 58 * 33 мм Вага: 124 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 24 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 1 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


