ТИП: перфорований імпульсний блок живлення Клас захисту: IP20 Вхідна напруга: 180-260 V Вихідна напруга: 24 V, Вихідна сила струму: 15 А Потужність: 360 W Частота: 50-60 Hz Захист: термопредохранители Монтаж: поверхневий Захист від короткого замикання, перегріву, перевантаження ККД: Не менше 80,0% Кількість фаз: 1 Роз'єм підключення: клемна колодка Робоча температура: -20С до +60С Вологість: Наявність активного охолодження: є Матеріал корпусу: метал Колір: срібний Габаритний розмір: 215 х 112 х 50 мм Вага: 788 р
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір | Срібло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 24 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 15 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴


