ТИП: перфорований блок живлення Клас захисту: IP20 Вхідна напруга: 180 - 260 V Вихідна напруга: 48 V Вихідна сила струму: 7,5A Потужність: 360 W Частота: 50 / 60 Hz Перемикач мережі: 110 / 220 В Захист: термозапобіжника Монтаж: поверхневий Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження ККД: Не менш 80,0% Кількість фаз: 1 Роз`єм підключення: клемна колодка Робоча температура: +10 С до + 60С Вологість: не більше 90% Наявність активного охолодження: є Матеріал корпусу: метал Колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір | Срібло |
| Напруга | 48 В |
| Робоча температура | -10 °C + 60 °C |
| Сила тока | 7,5A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴


