Вхідна напруга: 100 ~ 240В Вихідна напруга: 12 В Діапазон регулування напруги : - Вихідний струм максимальний: 20 А Потужність: 240 Вт Кількість каналів для підключення: 18 Роз`єм підключення: клеми Захист від: короткого замикання, перегріву, перегрузки Активне охолодження: немає ККД: не меньше 80% Монтаж: настінний Тип корпуса: метал, Колір: білий Рівень захисту IP 20 Робоча температура: 0 - 45 ° С В комплекті: металевий ДБЖ 2 ключі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 20 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення з боксом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618 ₴


