Опис
Імпульсний блок живлення Ataba - подасть енергію та стабілізує напругу в ноутбуках, гіроскутерах та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Імпульсний адаптер живлення Ataba – твій правильний вибір!Характеристики:• Вхідна напруга: 100 ~ 240В• Вихідна напруга: 18 В• Штекер – 5.5/2.5• Довжина – 0,9 м• Вихідний струм: 3 А• Потужність: 54 Вт• Тип корпусу: ABS, колір чорний• Рівень захисту IP 40• Робоча температура: 0 – 45°С• Кількість в упаковці– адаптер – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ataba |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм. А | 3 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність, Вт | 54 Вт |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 3 A |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення (штекер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴


