Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-36 - подасть енергію та стабілізує напругу в системах відеоспостереження, сигналізації, освітленні, пристроях автоматики та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPS12-36 – твій правильний вибір!Характеристики:• Вхідна напруга: 100 ~ 240В• Перемикач на мережу 110 В / 220 В• Вихідна напруга: 12 В• Діапазон регулювання напруги: 11 - 14,5 В• Вихідний струм: 3 А• Потужність: 36 Вт• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження• Активне охолодження: -• ККД: не менше 80%• Роз'єм підключення: клемна колодка• Монтаж: поверхневий• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний• Рівень захисту IP 20• Робоча температура: 0 – 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 3 A |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴


