
Импульсный блок питания Ritar RTPS12-360 12В 30А (360Вт) перфорированный (220*120*55) 0,76 кг (215*115*50)
1 156 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Перемекач на мережу 110 В / 220 В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулування напруги : 11,0 - 14,5 В
Вихідний струм: 30 А
Потужність: 360 Вт Захист від: короткого замикання, перегріву, перегрузки
Активне охолодження: +
ККД: не меньше 80%
Роз`єм підключення: клемна колодка
Монтаж: поверхневий Тип корпуса: метал перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Розмір | 220*120*55 |
| Сила тока | 30 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴

