Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулування напруги : -
Вихідний струм: 8 А
Потужність: 96 Вт Захист від: короткого замикання, перегріву, перегрузки
Активне охолодження: -
ККД: не меньше 80%
Роз`єм підключення: провід під пайку
Монтаж: поверхневий Тип корпуса: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Потужність, Вт | 96 Вт |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Розмір | 182*82*48 |
| Сила тока | 8 A |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴


