Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 65 W
Напруга: 19V
Сила струму: 3,42 A
Тип роз`єму: штекер 5.5*2.5мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Сумісні моделі: Asus A6 Series Asus A6, A6JA, A6JC, A6Jm, A6K, A6KM, A6KT, A6M, A6T, A6Ta, A6Tc, A6R, A6VA, A6VMAsus A7 Series Asus A7C, A7D, A7F, A7G, A7J, A7Jc, A7M, A7S, A7Tc, A7V, A7VcAsus A8 Series Asus A8F, A8Jc, A8Jp, A8Jr, A8Js, A8M, A8ScAsus F2 Series Asus F2J, F2JeAsus F3 Series Asus F3Ja, F3Jc, F3Jm, F3Jp, F3Jr, F3M, F3P, F3Sc, F3T, F3TcAsus F9 Series Asus F9F, F9JAsus G Series Asus G1, G1S, G2, G2SAsus M2 Series Asus M2000, M2000NAsus M3 series Asus M3NPAsus M6 Series Asus M6000N, M6700N, M6800N, M6B00N, M6N, M6V, M6VA, M6BNAsus W2 Series Asus W2J, W2Pc, W2VAsus W3 Series Asus W3N, W3VAsus W5 Series Asus W5A, W5F, W5VAsus U5 Series Asus U5A, U5FAsus U50 Series Asus U50VG-XX008C, U50VG-XX151C, U50VG-XX152X, U50VG-XX061E, U50VG-XX049C, U50VG-XX008C, U50VG-XX103C, U50Vg-AM1, U50Vg-B1Asus UX50 Series Asus UX50V, UX50V-XX003EAsus V1 Series Asus V1J, V1Jp Toshiba notebooks: Tecra: L2 Satellite: A80, A85, A85-S107, A85-S1071, A85-S1072, A85-SP107, A85-SP107
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Asus |
| Ток | 3,42 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴


