Короткі характеристики: 100-240 V, блок живлення чорного кольору, мережевий, 19 В, 2.37 А, 45 Вт, Asus Виробник: Asus Модель: Asus 19 V 2.37 A 45 W 3.0x1.35 Джерело живлення:100-240 V, мережева Особливість: блок живлення чорного кольору Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм: 2.37 А Вихідний роз'єм: 3.0x1.35 Вхідна напруга:100-240 В Потужність: (не більш ніж) 45 Вт Захист: коротке замикання,повітропроникне напруження, перевантаження Експлуатаційна температура: від -10 °C до +50 °C Сумісність: Asus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 3.0x1.35 мм |
| Сумісність | Asus |
| Ток | 2.37 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴


