Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 90 W
Напруга: 19V
Сила струму:4,74 A
Тип роз`єму: штекер 4,8*1,7 мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Сумісні моделі: Hp NC6000 HP NC8230 Compaq Presario 700 Series Compaq Pavilion DV8000 DV8200 ZE2000 ZE4000 Compaq Presario V3000 V4000 M2000 Acer Aspire 1200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 ВТ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 4.8х1.7 мм |
| Сумісність | Acer |
| Ток | 4.74A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴


