Блок живлення для ноутбука HP 19V 4.74A (90 Вт) штекер 4.8*1.7 мм, довжина 0,9 м + кабель живлення
Технічні характеристики:- вхід. напруга: 100-240V-вихід. напруга: 19V- струм: 4.74A- розміри конектора: 4.8*1.7мм- потужність: 90W
- кабель: 0,9м
Сумісні моделі:Hp NC6000 HP NC8230 Compaq Presario 700 SeriesCompaq Pavilion DV8000 DV8200 ZE2000 ZE4000Compaq Presario V3000 V4000 M2000Acer Aspire 1200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 ВТ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | HP (Hewlett-Packard) |
| Ток | 4.74A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴


