
Блок живлення Merlion для ноутбука HP 19.5 V 3.33 A (65 Вт) штекер 4.5 * 3,0 мм, довжина 0,9 м + кабель живлення
540 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блок живлення MERLION для ноутбука л. с. 19,5 в - те, що потрібно твоєму ноутбуку! Виконаний з якісних матеріалів, тому з цим блоком нічого переживати про технічне здоров'я ноутбука.
Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240 В 50-60 Гц
Потужність: 65 Вт
Напруга: 19,5 В
Сила струму: 3,33 А
Тип роз'єму: штекер 4,5 * 3 мм
Тип корпусу: пластик
Колір: Чорний
Сумісні моделі: HP ENVY 4-1109TX NB PC AUST, HP ENVY 4-1110TU УЛЬТРАБУК ПК, HP ENVY 4-1110TX ультрабук ПК, HP ENVY 4-1110US НОУТБУК ПК, HP ENVY 4-1111TX ультрабук ПК, HP ENVY 4-1115dx НОУТБУК ПК, HP ENVY 4-1117NR НОУТБУК ПК, НОУТБУК HP ENVY 4-1130US
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність | HP (Hewlett-Packard) |
| Ток | 3.33A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

