Блок живлення для ноутбука LENOVO 20 V 2 A (40 Вт) штекер 5,5*2,5 мм, довжина 0,9 м + кабель живлення
Блок живлення для ноутбука LENOVO 20 V 2 A (40 Вт) штекер 5.5×2.5мм
Вхідна напруга 100-240 В
Вихідна напруга: 20 В
Номінальний струм: 2A
Споживана потужність: 40 Вт
штекер 5.5×2,5 мм
Тип матеріалу корпусу: пластик
Колір: чорний
Тип упаковки: ВОХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 40 ВТ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Lenovo |
| Ток | 2A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴


