Блок живлення для ноутбука LENOVO 20 V 3.25 A (65 Вт) штекер 5.5*2.5 мм, довжина 0.9 м + кабель живлення
Блок живлення для ноутбуків Lenovo стане надійним, економним і надійним способом розв'язання проблем із заряджанням Вашого портативного комп'ютера, забезпечуючи йому тривалу, безперебійну й безпечну роботу.
Якість компонентів: корпус зарядного пристрою зроблений із міцного пластику, а надійна зовнішня оболонка та внутрішня ізоляція кабелю живлення не дають йому перегинатися або переламуватися.
Захист від перенапруги та перегрівання: надійні компоненти обмежують вхідну напругу та оберігають адаптер від перегрівання, надлишкового живлення, перенапруги та короткого замикання, що забезпечить Вам стабільну потужність і впевненість у роботі обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Lenovo |
| Ток | 3.25A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴


