
Блок живлення MERLION для ноутбука LENOVO 19 V 3.42 A (65 Вт) штекер 5.5*2.5 мм, довжина 0,9 м + кабель живлення
463 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V — 1.5A 50-60 Hz
Товар: Блок живлення для ноутбука
Бренд: Lenovo
Потужність: 65W
Напруга: 19V
Сила тока: 3.42A
Тип Роз'єму: (5.5*2.5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Lenovo |
| Ток | 3.42A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴

