Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 65 W
Напруга: 20V
Сила струму:3,25 A
Тип роз`єму: штекер 7,9*5,5 мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Сумісні моделі: Lenovo ThinkPad X60 Series Lenovo ThinkPad R60, T60 and Z60 Series Lenovo 3000 notebooks (with integrated graphics only) Lenovo ThinkPad X200 Series Lenovo ThinkPad X300 Series ThinkPad R60 ThinkPad R60e ThinkPad R61 ThinkPad R61e ThinkPad R61i ThinkPad T60 ThinkPad T61 ThinkPad X60 ThinkPad X60s ThinkPad X60 Tablet ThinkPad X61 ThinkPad X61s ThinkPad X61 Tablet ThinkPad Z61e ThinkPad Z61m ThinkPad Z61t Lenovo 3000 Series: Lenovo 3000 C100, Lenovo 3000 N100, Lenovo 3000 V100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 7.9x5.5 мм |
| Сумісність | Lenovo |
| Ток | 3,25A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


